​Спальня та освітлення – яка роль світла

Спальня - це відокремлене, інтимне місце, пов'язане зі сном та відпочинком. Це єдиний інтер'єр у будинку, який обслуговує лише господарів, і ми не запрошуємо до нього гостей. Інтер'єр спальні повинен бути функціональним, естетичним та оформленим відповідно до наших уподобань. Освітлення грає у цьому просторі величезну роль. Його завдання – насамперед створити романтичну атмосферу та підкреслити атмосферу інтер'єру. Світло має бути злегка тьмяним і низькою інтенсивністю, щоб воно сприяло розслабленню, розслабленню та відпочинку, тому необхідно правильно обрати люстри в спальню. Хоча не варто забувати і про його практичне призначення. Достатнє освітлення також корисне при підготовці до роботи зранку або читання книги увечері. Які світильники для спальні вибрати?

Яке центральне висвітлення вибрати?

Одним із ключових елементів кожної спальні є верхнє освітлення, яке виконує ряд функцій і може набувати різних форм. Вибір конкретного світильника залежить від розміру спальні, її декору, а також індивідуальних переваг домочадців. Найчастіше використовуються:

Підвісні світильники для спальні

Підвісні світильники для спальні дуже популярні та популярні завдяки своїй різноманітності та простоті адаптації до будь-якого стилю оформлення, що переважає в інтер'єрі. Як має виглядати підвісний світильник над ліжком? Насамперед цікавим дизайном та легкою формою. Світильники оснащені світлом, абажури з тканини ідеально підходять для сучасних спалень. Також підійдуть абажури з опалового скла та ефектні скляні кулі. Однак ви знайдете стельові світильники для спальні у безлічі стилів. Світильник у скандинавському стилі, стилі лофт або гламур - це лише деякі з пропозицій, завдяки яким ви легко знайдете освітлення для свого інтер'єру.

Люстра для спальні

Ви можете знайти як традиційні, так і сучасні моделі люстр. Перші мають кронштейни, що нагадують свічники, і прекрасно доповнюють характер інтер'єрів, оформлених у класичному стилі. З іншого боку, сучасні люстри мають просту форму, тому вони чудово виглядають у спальнях на горищі або в скандинавських спальнях або трохи декоративніші, наприклад, лампа для спальні з кристалами - відмінний вибір для гламурних інтер'єрів.

Підвісні світильники в спальні найкраще, якщо вони мають розсіюючі світло абажури або випромінюють світло, спрямоване вгору. Тоді нас досягне приємне і розслаблююче відбите світло. До цього інтер'єру відмінно підійдуть повні закриті, бажано молочні абажури, тому що вони тонко і ніжно підкреслюють елементи аранжування та знижують небажане враження яскравості, що дозволяє створити затишну атмосферу. Що стосується кольору світла, то він має бути теплим, ніжним та розслаблюючим.

Перш ніж вибрати відповідний світильник, враховуйте його розмір. У маленьких приміщеннях дуже великі, потужні і великі світильники можуть перевантажувати. З іншого боку, у просторих приміщеннях невеликий світильник залишиться непоміченим і зможе виконувати свою декоративну роль.

Ще один важливий аспект – висота джерел світла. Невисокий підвісний світильник сприяє створенню затишку в інтер'єрі, але якщо він знаходиться на шляху сполучення, його потрібно повісити на такій висоті, щоб він не заважав вільному переміщенню, бажано приблизно 2 метри від підлоги.

Правильно підібраний світильник чудово освітить та прикрасить спальню, а також стане чудовим доповненням освітлення цього інтер'єру.

Copyright © . All Rights Reserved