Яку дриль вибрати для будинку

На сьогоднішній день дриль давно вже стала незамінним інструментом в будь-якому будинку, а для кожного чоловіка вміння користуватися такою іграшкою це практично справа честі. До того ж, повісити поличку з її допомогою набагато зручніше, ніж мучитися з молотком і цвяхами. Однак немає необхідності в високопрофесійному перфораторі, якщо крім полиць і дрібного ремонту ви не плануєте нічого робити. Для того щоб розібратися, яку дриль вибрати для будинку, потрібно спочатку познайомитися з їх видами:

Качественную дрель Вы можете купить на сайте Stanleys.com.ua по самой выгодной стоимомости на сегодняшний день.

Звичайні дрилі - логічніше було б називати їх шуруповерт, так як їх конструкція досить примітивна в порівнянні з більш сучасними пристроями. Вони не тільки роблять отвори в деяких будівельних поверхнях, але і без всяких зусиль закручують шурупи. Однак їх можливості значно обмежені, тому однієї такої дрилі не буде достатньо для виконання всього спектра чоловічих робіт.

Ударні дрилі - модернізоване пристрій, значно розширює можливості людини в будівельному і ремонтному справі. За допомогою додаткового елемента під назвою ексцентрик такий інструмент пробиває навіть бетонні стіни. Можливість перемикання режимів в один момент перетворить звичайну дрель в ударний інструмент, що може бути дійсно дуже зручно. До перфоратора, звичайно, не дотягує, але для домашнього використання прекрасно підійде.

Перфоратори - вони являють собою габаритні масштабні і універсальні інструменти з неймовірною потужністю і величезною масою. Природно, що такі дрилі коштують досить дорого, але звичайній людині для вирішення господарських потреб вони не потрібні. Їх використання знадобиться лише досвідченим професійним будівельникам.

яку дриль вибрати для будинку

Велика розмаїтість вибору часто ставить в безвихідь навіть рукатого майстра

Варто також відзначити, що кожна така дриль в свою чергу підрозділяється на дешеві, середні за вартістю і дорогі моделі. В даному випадку, коли нам потрібно визначитися, яку дриль вибрати для будинку, ціна не грає особливої ролі. Дорогі інструменти не завжди вважаються кращими, так як ви головним чином платите за бренд.

Якщо вибирати з трьох вищевказаних типів дрилі, то варто звернути особливу увагу на ударну дриль. При такому виборі варто враховувати наступні характеристики пристрою:

1) Потужність - від наявних потужностей інструменту безпосередньо залежить якість його роботи. Чим більше її значення, тим меншу напругу відчуватиме кожна деталь такої дрилі, знижується ризик перегріву елементів. Важливо також, щоб високі показники потужності не сильно вплинуло на розміри дрилі.

2) Кількість обертальних оборотів - мова йде не про цифри, а про те чи є в конструкції інструменту спосіб регулювання обертальної частоти. Найбільш підходящим способом для домашнього використання є плавний спуск, коли швидкість обертання безпосередньо залежить від сили натискання на гачок спуску.

3) Регулювання сили - така функція не тільки полегшує процес загвинчування, але і дозволяє убезпечити робочі щипці від руйнування. До того ж, її наявність сприяє продовженню терміну служби редуктора і двигуна.

4) Ергономіка - в першу чергу дриль повинна бути зручною у використанні. Яку дриль вибрати для будинку, ви зможете визначитися самостійно тільки тоді, коли потримайте її в руках. Яким би навороченим не було її пристрій, у всьому цьому не буде абсолютно ніякого сенсу, якщо користувач не буде відчувати себе комфортно в процесі її експлуатації.

5) Глубиномер - більшість інструментів ударного типу оснащені невеликим пристроєм, що дозволяє виміряти глибину отвору. Через незнання багато чоловіків навіть не здогадуються про призначення невеликої сигнальної лампочки на корпусі своєї дрилі. Полягає воно в тому, що ще до початку виконання будь-яких робіт можна виставити необхідну глибину свердління, після досягнення якої лампочка загориться, а свердління можна буде припинити. Це дуже зручно, так як дозволяє заощадити час і безпомилково виконати завдання будь-якої складності.

6) Довжина проводу - звичайно ж, коротких шнурів ніколи не буде достатньо для успішного квартирного ремонту. Подовжувачі є не у кожного господаря. Тим більше, працювати без них набагато зручніше і безпечніше. Отже, яку дриль вибрати для будинку? Ідеально підійде дриль з щільним, добре ізольованим проводом, довжиною близько п'яти метрів.

7) Захист від перевантажень - хороша дрель неодмінно повинна бути оснащена захисною системою від перевантажень і перенапруги в мережі. За це відповідає відповідний індикатор перевантаження, який призначений для захисту двигуна та інших елементів інструменту. Наявність такої системи дозволить надовго зберегти бездоганну роботу вашої домашньої дрилі.

Copyright © . All Rights Reserved