​Яким боком догори укладати термопленку?

При акуратному монтажі нагрівальну плівку можна класти будь-якою стороною вгору. Але, так як вона складається з двох шарів різної товщини, то логічніше всього укладати плівку вгору товстим шаром для більшого захисту від можливих пошкоджень при монтажі. Тому виробник і рекомендує при монтажі термопленку укладати мідної шиною вгору, тобто вгору товстим шаром.

Чи можна встановлювати теплу підлогу CALEO без теплоотражающего матеріалу?

Виробником заборонено монтувати тепла підлога CALEO без застосування теплоотражающего матеріалу, що чітко зазначено в Паспорті вироби.

Качественные брусчатые стены заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Застосування теплоотражающего матеріалу не тільки сприяє зменшенню енерговитрат, але і захищає поверхню плівки від пошкоджень про підставу первинного статі, створюючи м'яку підкладку, в яку можна заховати дроти, контактні затискачі і датчик температури підлоги.

Відсутність же теплоотражающего матеріалу може привести до появи нерівностей підлогового покриття, пошкодження термоплівки і ізоляції контактних затискачів.

А якщо у ламінату вже є підкладка?

Часто в комплект ламінату входить спеціальна підкладка. Причому, вона може йти окремо або бути вже приклеєна до ламінату. Така підкладка, як правило, має теплоотражающим ефектом, тому ми не рекомендуємо її використовувати над плівковим теплою підлогою.

Використання теплоотражающего матеріалу під плівковим теплою підлогою повністю замінює підкладку виробника ламінату.

Чи можна плівку укладати під плитку?

Всі нові постачальники плівкової підлоги в Росії завжди починали з тези: «А ось наша плівка може бути покладена в стяжку!». Треба адже чимось здивувати ринок.

Проблеми починаються потім, на початку ж про них мало хто думає.

Copyright © . All Rights Reserved