​Як вибрати матеріал для будівництва лазні?

Будівництво лазні - справа важлива і потрібна. Насамперед необхідно вибрати матеріал. Російська лазня завжди будувалася з дерева, тому від цегли, арболита і пінобетону краще відмовитися відразу. Дерево є найбільш екологічним, легким і практичним вибором. Крім того, це найдоступніший і зручний в застосуванні варіант. Ті, кому коли-небудь доводилося жити в селі, добре знають, що індивідуальні лазні з колод часто зводяться вручну, без використання спеціальної техніки, з мінімумом фізичних зусиль і грошових витрат.

Ви можете купити квитки на автобус онлайн за найвигіднішою вартістю прямо зараз.

Баня з цільного або оциліндрованих колод будується в найкоротші терміни, просто і легко. Але ще розумніше скористатися каркасної технології або традиційним брусом. Каркасна технологія утворює своєрідний «каркас стін» - гратчасту конструкцію з бруса, яка в подальшому утеплюється, дозволяючи виготовити, в кінцевому рахунку, сучасну, теплу, довговічну і красиву баню. Важлива перевага каркасних лазень полягає в відсутності усадки. Що втім, характерно і для нерухомості з клеєного бруса.

Клеєний брус - це вибір більш забезпечених і вимогливих господарів. Даний матеріал має рівну і гладку поверхню, що виключає необхідність виконання обробки. Будувати таку лазню можна в будь-який час року, хоч влітку, хоч взимку. Імовірність ураження грибком і комахами, можливість гниття абсолютно усувається.

Copyright © . All Rights Reserved