​Якісна штукатурка - основа будь-якого ремонту

Чи не в кожному приміщенні ідеально рівні стіни, саме від їх ухилу безпосередньо залежить якість укладання плитки і естетичність поклейки шпалер. Значні перепади зазвичай вирівнюють гіпсокартоном, при невеликих нерівностях стіни не обійтися без штукатурки.

Матеріали для штукатурки стін

Сипучі піщано-вапняні суміші для штукатурки стін поступово відходять в минуле, поступаючись місцем новим сучасним сумішей на основі цементу або гіпсу. Для великого обсягу або зовнішніх робіт частіше вибирають цементні суміші. Пам'ятайте, що для штукатурки фасадів необхідно дотримуватися температурного режиму.

Вы можете снять запрет на въезд в страну прямо сейчас на самых выгодных условиях!

Липкі і пластичні гіпсові - відмінний варіант для будь-якого виду обробки, в тому числі вирівнювання стелі. Така суміш не дає усадки, не тріскається, наноситься тонким шаром і добре тримається навіть без армуючої сітки, дозволяючи стінам дихати, а також забезпечує хорошу шумо і звукоізоляцію.

методи вирівнювання

Технологія штукатурки стін залежить від якості поверхні, що вирівнюється. Якщо є лише незначні западини, цілком підійде класична штукатурка.

Для стін з сильними нерівностями використовують маячковий метод штукатурки - встановлюють вузькі профілі з металу довжиною 3 м і глибиною 6-10 мм, за якими прибираються надлишки суміші. Для максимального вирівнювання і економії матеріалу можуть встановлюватися гіпсові маяки, що дозволяють в найбільш рівних місцях досягати шару в 6 мм.

Для вирівнювання стін під укладання плитки мінімальна товщина штукатурки повинна становити не менше 10 мм. При перепаді поверхні стіни більше 5 см потрібно подвійний шар штукатурки з нанесенням на перший шар великих зарубок для кращого зчеплення.

Copyright © . All Rights Reserved