Як правильно зберігати пиломатеріали

З такою проблемою доводиться стикатися досить часто, якщо є заміський будинок або дача. Матеріал коштує недешево, а зберегти всі важливі експлуатаційні властивості і зовнішні естетичні достоїнства такого матеріалу досить складно. Але ми віримо, що у вас все обов'язково вийде! І про всяк випадок вирішили розмістити кілька корисних порад, дотримання яких напевно вам допоможе уникнути непередбачених збитків і використовувати набутий матеріал за призначенням.

Доска объявлений Украины поможет Вам продать свой товар или услугу за считанные часы.

  • Давайте разом пригадаємо, з якими проблемами нам доводиться стикатися на практиці при зберіганні пиломатеріалу: гниття, поява тріщин, наявність простору для розміщення,
  • Правильне використання наявного простору - знайти додаткові площі вдається досить рідко, тому на перший план виходить раціональний підхід. Пиломатеріал можна укладати штабелями, це дозволить навіть на обмеженому просторі розмістити весь матеріал.
  • Подбайте про зниження відходів і освіти зайвого сміття. Наприклад, можна видалити кору дерев, а між штабелями розмістити надштабельние основи (в цій ролі підійдуть для використання дерев'яні матеріали нижчої якості).
  • Максимально зменшіть вплив зовнішнього середовища. Несприятливі чинники можуть істотно зашкодити розміщений на зберігання пиломатеріал і привести до плачевних наслідків. Уникати потрібно високої вологості, яка викликає гниття, і попадання прямих сонячних променів, це призводить до висихання деревини і утворення тріщин. Потрібно правильно обладнати виділене під зберігання простір і забезпечити необхідне затінення і хорошу вентиляцію.
  • Дуже важливо правильно вибрати і момент заготовки пиломатеріалу. У весняний та літній період в деревині найбільший вміст вологи. Тому фахівці рекомендують проводити заготівельні роботи пізньої осені та взимку, це дозволяє максимально зберегти експлуатаційні властивості деревини і збільшити термін зберігання.
  • Для зберігання пиломатеріалу необхідно забезпечити наявність навісу (відкритого або закритого). Відкриті підійдуть, якщо матеріал буде зберігатися не більше одного сезону і тільки в теплу пору року. А місце на потребу добре провітрюватися. Для тривалого зберігання можуть використовуватися тільки спеціалізовані будівлі і споруди.
  • Copyright © . All Rights Reserved