Як правильно вибрати диван для кухні?

Кухню багато хто зараз вже не розглядає виключно як місце для приготування та прийому їжі. З деяких пір вона поступово почала перетворюватися на куточок, де може збиратися родина, щоб попити разом чаю, поговорити на цікаву тему чи просто відпочити.

Крім того, кухню все частіше перетворюють на вітальню. Враховуючи все це, в подібному приміщенні повинні бути більш комфортні та зручні меблі.

Найбільш значущим предметом меблів у квартирі є, мабуть, диван. Багато моделей диванів для кухні або для вітальні представлені простими у конструктивному плані виробами, що займають відносно мало місця на сайті інтернет-магазину Kram-ua https://kram-ua.com.ua/.

Саме такі меблі найчастіше використовуються в квартирах, так як більша їх частина є малогабаритними.

63553f9f9e5f7.jpeg

Вибираючи диван для кухні, слід враховувати такі параметри, як зносостійкість, функціональність, розміри та, звичайно ж, вартість.

Найважливіший критерій його вибору – це якість. Вона безпосередньо впливає на довговічність, зручність експлуатації, зовнішній вигляд та деякі інші характеристики диванів.

На цей час стало прийнято розрізняти два типи диванів:

  1. Прямий - являє собою вироби у вигляді лави зі спинкою, на яких може розміститися не більше ніж пару людей;
  2. кутовий - передбачає конструкції, що складаються з трьох секцій.

І прямі, і кутові дивани найчастіше виготовляються із натуральної деревини. Можуть використовуватися також щити з дерева та зварний або кований метал. Для виготовлення спинок і сидінь використовуються різні види м'яких покриттів, а як оббивка виступають матеріали, що мають підвищену стійкість до забруднення.

Коли здійснюється вибір дивана для кухні, слід враховувати, що він навіть на перший погляд не повинен мати видимих вад. Усі його деталі мають бути симетричними, поверхні — рівними, а шви — безперервними та прямими. Перед покупкою необхідно також оглянути диван з кожного боку.

Якщо говорити про наповнювач кухонного дивана, то він обов'язково повинен бути в міру пружним і здатним тримати форму. Він повинен також відновлювати свою первісну форму після зняття з нього навантажень.

Дивани для кухні, так само як і будь-які інші меблі, мають ряд переваг:

  • компактність;
  • стійкість до забруднень;
  • відносно невелика вага;
  • легкість у пересуванні;
  • можливість використання у поєднанні з обіднім столом;
  • простота у догляді.

Дуже важливою є така характеристика диванів, як зовнішній вигляд. Багато власників квартир бажають бачити на своїх кухнях меблі в індивідуальному виконанні. Тому найкраще купувати диван, виготовлений на замовлення.

Якщо кухонний диван планується купувати в повністю готовому вигляді в магазині, слід обов'язково уточнити у продавця, які саме матеріали були використані для виготовлення цих меблів. Краще відмовлятися від виробів, що мають шпонований декор, так як у нього можуть з'являтися відшарування незабаром після початку експлуатації.

Важливо при виборі дивану для кухні звертати увагу на його фурнітуру та елементи кріплення. Міцність та надійність цих деталей не повинні викликати жодних сумнівів.

Варто також перевірити, наскільки працездатними є висувні ящики та механізми трансформації.

Щоб не помилитися у виборі кухонного дивана, слід дізнатися у продавця, чи надається сервісне обслуговування та якими є гарантійні терміни. Кожен, навіть незначний момент має значення, тому нічим не потрібно нехтувати при виборі таких меблів.

Copyright © . All Rights Reserved