Варіанти збору інформації про забудовника

Тут є багато шляхів. Він може особисто відвідати офіс компанії, а також місця будівництв (або направити свого представника), познайомитися і переговорити з особами, які були клієнтами фірми. Може навіть найняти фахівців, щоб вони «пробили» по своїх базах і каналам керівників, засновників, виявили взаємозв'язку і отримали інформацію про те, чи не залучалися вони до кримінальної або адміністративної відповідальності і не тягнеться за ними шлейф з збанкрутілих фірм і ошуканих пайовиків. При бажанні і наявності грошей в нашій країні можна зібрати будь-які відомості.

Новостройка Greenville на Печерске в Киеве предлагает Вашему вниманию жилье по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Незважаючи на велику кількість можливостей і ресурсів для перевірки забудовника, я рекомендую не покладатися на один єдиний (хай навіть і офіційний), а використовувати їх в сукупності. Практика показує, що це найвірніший шлях. Класичний приклад - комерційний банк. Він ще показує відмінні фінансові звіти в ЦБ РФ, а деякі клієнти, особливо наближені до керівництва та засновникам, починають за два-три місяці до відкликання ліцензії виводити гроші.

Так може бути і з забудовником. Фірма завантажує позитивну фінансову інформацію в єдину систему житлового будівництва, а в реальності у неї вже почалися проблеми і грошові кошти давно йдуть в офшори.

Тому не можна беззастережно довіряти тільки одного джерела. Слід використовувати їх в сукупності - з тим, щоб отримати ясну і зрозумілу картину про забудовника. Тільки такий варіант допоможе зберегти потенційному дольщику, здоров'я, нерви і гроші.

Copyright © . All Rights Reserved