Способи укладання натурального каменю на підлогу

Всього їх два. Один - відполіровану заводським способом плиту укладають на розчин (так частіше роблять у нас) .І інший: на розчин укладають плити, а вже потім їх шліфують. Для другого способу застосують спеціальний розчин без піску і полировально-шліфувальні машини, за рахунок того що обробляють всю підлогу цілком, виходить велика гладка поверхня, яка нагадує водну гладь.

Если Вам нужны эскорт услуги в Москве тогда мы с радостью Вам их предоставим, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Можливі проблеми при укладанні натурального каменю

Варто пам'ятати, що якщо ви вибрали мармур, то розчин на який будете класти плитку повинен бути безводний. В іншому випадку камінь вбере вологу, і потім на поверхні підлоги з'являться не красиві плями. Ці розчини називаються "на латексній або поліуретановій основі". Укладання плит першій-ліпшій нагоді варто робити до того як розчини почнуть схоплюватися. Технологія передбачає вдавлення плити в шар зчеплення розчину, можливо для цього буде потрібно вібратор, хоча можна це зробити і в ручну. Коли підлога вже поклали, потрібно залити все шви цементно-піщаним молоком.

Догляд за підлогою з натурального каменю

Найкапризніші в відхід з усіх кам'яних підлог це поліровані. Вони більше за всіх інших бояться бруду. Існують спеціальні засоби для догляду за цим покриттям, ні після миття залишають на поверхні плівку яка охороняє підлоги від впливу бруду.

Copyright © . All Rights Reserved