Яке БТІ вибрати - приватне або державне

Мати нерухомість - це незаперечна щастя. З появою майна з'являється і відповідальність. Відповідно до законодавства більшості країн це щастя необхідно зареєструвати. Цією та іншими операціями щодо встановлення правових відносин юридичних та фізичних осіб з належної їм нерухомістю якраз і займається БТІ (бюро технічної інвентаризації).

До недавнього часу БТІ були тільки державного зразка. Тільки сюди раніше зверталися для замовлення оцінки майна, його реєстрації при купівлі-продажу, землеустрою, для узгодження проектів на будівництво або перепланування, отримання технічного паспорта, кадастрових заходів і т.п. Багатогодинні черги, тяганина і бюрократія-ось часті синоніми цих організацій. Але зараз на ринку даного виду послуг з'явилося багато приватників. І вони виконують ті ж види робіт, але набагато оперативніше і на високому рівні. В інтернеті за запитом БТІ Київ можна знайти компанію https://a-bti.com/ua і її інтернет-представництво. Воно надає різні послуги, такі як:

  • отримання технічного паспорта на квартиру, дачу, сараї, лазні та інші господарські споруди, гараж;
  • дозволу на будівництво, реконструкцію, ремонт та перепланування;
  • виведення приміщень із житлового фонду;
  • експертна оцінка нерухомості та інші.

У чому плюси приватних БТІ?

На відміну від державних організацій, приватні бюро зацікавлені в залученні нових клієнтів, тому вони дорожать вашим часом і своєю репутацією. У приватних БТІ відсутні черги, весь персонал має високий професійний рівень. З кожним замовником послуг укладається договір, в якому фіксуються терміни виконання робіт, вартість послуги, умови оплати, претензійна робота (штрафи, пені, неустойки, умови вирішення спорів) та інші питання. Якщо клієнта не влаштовує якість надання послуги, то він може зажадати компенсацію понесених у зв'язку з цим втрат. Крім цього, всі приватні контори можуть працювати тільки за умови отримання спеціальної ліцензії на даний вид діяльності. Це також є своєрідним гарантом професіоналізму.

Але у приватних БТІ є невеликі недоліки . До сих пір на державному рівні не вирішено багато питань. Серед них питання про встановлення установи, в якому повинні знаходитися інвентаризаційні справи.

У разі фінансової неспроможності (тобто банкрутства) такого приватного БТІ його клієнтів можуть очікувати неприємні і серйозні проблеми.

У зв'язку з цією обставиною рекомендується звертатися в компанії тільки з позитивної і серйозною репутацією, які мають хороші відгуки і знаходяться на ринку не перший рік.

Copyright © . All Rights Reserved