Ремонт стін

Перед тим як поклеїти нові шпалери необхідно підготувати стіни. Для цього знімаються старі шпалери і виконується огляд стін на предмет дефектів.

Деякі скажуть, навіщо знімати старі шпалери, якщо краще поклеїти поверху? Це далеко не так. Сучасна лінійка шпалер досить вимогливо до основи, на яке вони клеяться.

При погано підготовлених стінах або приклеювання нових шпалер на старі під впливом шпалерного клею може статися відставання і викривлення старих шпалер, внаслідок чого виникають бульбашки, розходяться стики і іноді відклеюються цілі полотна нових шпалер.

Купить натяжной потолок в Ижевске по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Тому перед обклеюванням стін не полінуйтеся, і зніміть старі шпалери. Для цього вам знадобитися рятівний валик і шпатель. Розмочуючи гарячою водою шар старих шпалер, можна домогтися повного зняття їх зі стіни без особливих зусиль. Після очищення стін від шпалер уважно огляньте стіни на предмет нерівностей і дефектів. Стіни, що мають глибокі раковини і нерівності, необхідно прошпаклевать.

Після підготовки стін можна зайнятися їх обклеювання. Пам'ятайте, якщо ви з якоїсь причини клеїте шпалери внахлест, то починати потрібно від світла, на шпалери, приклеюються встик, такі правила не поширюються.

Під час і після обклеювання стін ні в якому разі не відкривайте вікна і не влаштовуйте протягів, шпалер потрібно дати висохнути близько двох днів, після чого можете почати провітрювання.

Пол і заміна лінолеуму

З підлогових покриттів, які можна замінити, не маючи особливих навичок, найбільш підходить лінолеум. При заміні лінолеуму приміщення необхідно повністю звільнити від зайвих предметів і меблів. Після чого знімається плінтус і пороги. Старе покриття згортається і виноситься з приміщення, підлогу ретельно підмітається і оглядається на предмет дефектів і нерівностей. При необхідності дрібні дефекти шпатлюются. У ситуації, коли виявляється, що підлога має досить сильні нерівності, така підлога вирівнюється спеціальними ровнителями.

Роботу по вирівнюванню підлоги бажано довірити професіоналам, так як це вимагає вправності і спеціальних інструментів. Після вирівнювання можна стелити новий лінолеум. У приміщеннях з невеликою площею допускається настил лінолеуму без приклеювання до основи, в разі, коли приміщення велике або настил проводиться з декількох шматків, бажано приклеювання лінолеуму до основи.

Пам'ятайте, що перед покупкою лінолеуму необхідно зробити точний креслення приміщення, а купувати його необхідно з припуском, який після укладання підрізає. У ситуації з стикування шматків лінолеуму, може знадобитися його зварювання, у продажу існують спеціальні клеї, які використовуються для цього. Хотілося б зауважити, що на цьому етапі не у всіх виходить зробити нормальний і рівний шов. Тому потренуйтеся на початку на обрізаннях, і якщо у вас виникне сумнів в якості вашої роботи, тоді краще попросити про це фахівців.

Пам'ятайте, що, навіть маючи величезне бажання все зробити самому, деяку роботу все таки краще довірити професіоналам.

Copyright © . All Rights Reserved