​Ремонт квартири в стилі Індастріал

Індастріал - від англійського «industrial», тобто «промисловий, технічний, виробничий». В індустріальну культуру входить безліч напрямків, часто під нею мається на увазі масивне музичнішими перебіг. Однак Індастріал куди більше, тут також архітектура, дизайн, одяг, внутрішнє оздоблення приміщень, стиль життя. Дизайн Індастріал - оригінальне і незвичайне рішення для сучасних квартир. Нижче розбираємося в особливостях стилю.

Класичний варіант ремонту кухні в стилі Індастріал: об'єднане приміщення, цегла на стінах, метал і фактурні поверхні в обробці

Только для взрослых дойки в свободном доступе.

Філософія стилю Індастріал в інтер'єрі квартир

Основний мотив і настрій - протест, ворожість, експерименти і провокації. Грубуватий, «недороблений» зовнішній вигляд індустріального дизайну натхненний великими промисловими містами, запорошеними магістралями, заводами, чиї труби впираються в саме небо і ніколи не припиняють диміти.

Витоки стилю можна знайти ще в самому початку XX століття, проте справжній розквіт припав на кінець століття. Зібравши в себе частинки мінімалізму і гранжу, додавши конструктивізму з нотками панка, приправивши зверху протестом і небувалими експериментами, прагнучи вийти за рамки звичного. Саме так формувався Індастріал як стиль, який переріс пізніше в повноцінне перебіг.

Димлять заводи, сірі пейзажі промислових зон, іржаві сходи, облуплена штукатурка, товсті труби і витяжки, запилений метал, високі стелі, цегляна кладка, старі дерев'яні ящики. Всі ці елементи стиль Індастріал зібрав і переробив, наповнивши звичайний побут атмосферою фабрик і виробництв.

Ще один Індустріальний ремонт кухні, на стінах поєднуються цегла, штукатурка і стилізована плитка (фартух), замість звичного рейлинга - состаренная труба, на підлозі - оригінальний паркет, покладений класичної ялинкою

Ремонт квартири в стилі Індастріал - не для любителів відпочити в теплі і затишку. Тут правлять креативні рішення і динамічні форми, місцями уловлюються мотиви Хай-тека. Індастріал - прохолодний стиль, живий і текучий. Його можна назвати універсальним, але маленькі простору стиль поглине і своїми фактурами стисне ще більше.

Сучасні дизайнери останні роки часто розважаються, пом'якшуючи канонічно агресивний інтер'єр класичними та етнічними елементами. Таким чином, стиль Індастріал в дизайні квартир продовжує розвиватися, обростаючи все новими рішеннями і деталями. І все ж, канони залишаються незмінними. Про них поговоримо далі.

Copyright © . All Rights Reserved