​Ремонт квартири - проект і інші етапи

Багато людей вважають, що від багатьох негараздів можна сховатися в будинку, і що радості найкраще сприймаються теж в стінах своєї фортеці. Але якщо фортеця перестала бути затишною, треба провести ремонт квартири. Успіх тут обіцяє не тільки майстерність, а й розуміння списку необхідних робіт, їх порядку.

Отже, які роботи буде включати в себе ремонт квартири під ключ? Що потрібно для реалізації задумів - які інструменти, матеріали, пристосування і т.п.? Треба приблизно представляти, як ваше житло буде виглядати по завершенні ремонту, у скільки цей ремонт виллється, і хто його зробить. Ви вкладаєте свої кошти, тому потрібна стовідсоткова впевненість, що все вийде добре, і через короткий час не буде потрібно переробка.

Качественный ремонт квартир в Воронеже Вы можете заказать на сайте krepost-36.ru по самой вгодной стоимости на сегодняшний день.

Щоб ремонт квартири пройшов добре, треба ще до початку весь його «прожити», розбивши на етапи:

1. Дизайнерський проект. Тут позначаться всі нюанси майбутніх робіт. Краще довірити цю справу професіоналам. Жаліти гроші тут не варто, так як хороше планування грає в успіху величезну роль. Без грамотного проектування будь дорогий ремонт може виявитися неефективним. Скупі, як водиться, платять двічі.

Озвучте фахівця всі побажання, дайте відповідь на навідні запитання. На етапі проектування ви вирішите, які матеріали будуть застосовані, чи відбудеться перепланування приміщення, які меблі з'явиться у вашому домі. Крім стилістики, схеми електропроводки, сантехніки та іншого, проект визначає і кошторис. Ви точно будете знати, що треба купити, і скільки за це доведеться заплатити.

Косметичний ремонт, що включає в себе лише заміну обробки, куди більш простий, ніж капітальні роботи, які передбачають заміну комунікацій і вирівнювання стін. Євроремонт, зрозуміло, найдорожчий. Тут використовуються матеріали, зроблені за європейськими стандартами, та й самі роботи проводяться згідно з тими ж вимогами.

2. Після складання кошторису починаються роботи по демонтажу. Прибирається сміття, ставляться всілякі гіпсокартонні конструкції і т.п.

3. Чорнові роботи - вони занадто трудомісткі, а тому людина без кваліфікації навряд чи ідеально впорається з ними. Каналізація, установка дверей, заливка стяжки або наливної підлоги - це ще квіточки на тлі електрики. Якщо ви неправильно зробите проводку, розрахуєте перетин проводів і потужність автоматичних вимикачів, то може статися замикання, а слідом за ним - пожежа.

4. Оздоблення. Тут трохи краще, але натяжна стеля ви теж самі навряд чи зробите. Деякі спеціалісти стверджують, що навіть обшити кухню пластиковими панелями не кожному дано, так що самостійний ремонт віднесе багато сил, але стовідсотковий успіх аж ніяк не гарантує. Але все ж постелити лінолеум, наклеїти шпалери і пофарбувати стелю зуміє кожен господар.

5. Залишається лише прибрати сміття і помити підлогу - вони, до речі, повинні відбуватися в останню чергу, щоб більша кількість бруду дісталося раніше покриттю.

Ремонт - складна справа. Якщо належної впевненості в благополучному результаті у вас немає, найміть групу відмінних майстрів з компанії Реал Строй, які вирішать будь-які складності.

Copyright © . All Rights Reserved