​Приступаючи до ремонту квартири

Ремонт квартири може бути зроблений самостійно, або найманими робітниками. У будь-якому випадку необхідний серйозний і виважений підхід. Перш ніж приступити до ремонту, необхідно все ретельно продумати, адже від нашого плану буде залежати подальший результат і довговічність проведених робіт. В першу чергу нашу увагу необхідно звернути на комунікації в квартирі.

Качественные смесители для ванной Вы можете приобрести на сайте marsus.ua по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Почнемо з електропроводки, спочатку вона не буває розрахована на таку кількість потужних споживачів, тому краще замінити електричний введення в квартиру більш потужним. Потім, після лічильника, розподілити проводку на групи споживання. Якщо в квартирі планується використання потужних електроприладів (бойлер, пральна машина) - для них краще зробити окрему групу. Можна розділити наприклад, окремі приміщення або освітлення та електричні розетки.

Це розвантажить вашу мережу і, в разі перевантаження на одній з ділянок, у вас відключиться тільки частина електроживлення, а не вся квартира. Нам необхідно заздалегідь визначитися, де, які і в якій кількості у вас будуть стояти електроприлади, щоб потім не довелося встановлювати трійники і подовжувачі, а також необхідно продумати, де у вас буде підключатися телефон, інтернет, кабель телевізійної антени і скільки буде таких споживачів. Таким же чином вам слід визначитися з іншими комунікаціями, якщо є можливість, необхідно перевірити систему опалення на її цілісність і працездатність, щоб в подальшому, після закінчення ремонту, не отримати від неї сюрприз.

Як правило, системи водопостачання в наших квартирах бажають кращого, тому їх краще. Для цих цілей в даний момент на ринку існує безліч матеріалів, вибір залишається за уподобаннями клієнтів. Це може бути метал або всілякі сучасні водопровідні системи. Що стосується якості води, що подається в трубопроводах, то зазвичай його не можна назвати відповідним нормі, тому не забудьте поставити фільтри грубого очищення, щоб уникнути поломки водяних приладів. Необхідно приділити увагу і каналізації, яка зазвичай за довгі роки експлуатації теж знаходиться в аварійному стані, її теж необхідно замінити. Тільки виконавши всі ці заходи, можна бути впевненим, що в подальшому ремонт не буде зіпсований неприємними сюрпризами.

Copyright © . All Rights Reserved