​Позитивні сторони чавунних ванн

Незважаючи на те, що ванни сьогодні в одеських магазинах представлені великою різноманітністю використовуваних матеріалів для їх виготовлення, чавунні вироби досі міцно утримують свої позиції. Це пояснюється рядом важливих переваг, в яких потрібно детально розібратися.

Одне з головних переваг чавунних ванн - це великий термін експлуатації. Особливо якщо до них підведені труби чавунні ВЧШГ. За ступенем зносостійкості і антикорозійного стійкості багато сучасних матеріалів істотно поступаються чавуну. Крім того, цей метал при належному догляді довгий час не міняє свій первинний зовнішній вигляд, що є ще одним великим плюсом в його користь.

Качественная чугунная ванна Maroni купитьпо самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ще одна позитивна властивість чавуну - це низький ступінь теплопровідності. Завдяки цьому такі ванни здатні довго утримувати тепло, в чому вони значно перевершують їх акрилові аналоги, вже не кажучи про сталі. Це дозволяє їх власникам довго насолоджуватися відпочинком в гарячій воді, причому без необхідності постійно її доливати. Останній фактор відіграє велику роль, коли вдома є лічильник на водопровідній трубі.

Чавун характеризується також високою стійкістю до різних механічних впливів. Цей матеріал важко зігнути і тим більше розколоти. Все, що може з'явитися після удару, це незначні тріщини на поверхні емалі. Але навіть і для цього потрібно добре постаратися. Якщо все ж з'явилося якесь ушкодження, то це місце легко реставрується, тому поява тріщин - це далеко не катастрофа.

Ще одна важлива перевага чавунних ванн - це невибагливість у догляді. Кожен виріб має шар емалі підвищеної щільності. Оскільки в чавуні відсутні пори, на його поверхні не будуть накопичуватися у великій кількості різні мікроорганізми і бруд. Останні легко видаляються за допомогою звичайної губки і будь-якого миючого засобу. Крім того, емалева поверхня як і раніше залишається блискучою і гладкою, володіючи незмінною стійкістю до дії температурних перепадів і різних чистячих порошків.

Що стосується дизайну чавунних ванн, то він зазнав серйозних змін з часів Радянського Союзу. За останні 15-20 років такі вироби стали набагато привабливіше, а їх конструкція значно удосконалилася. До всього цього додається абсолютно інша технологія виготовлення ванн, які стали трохи тонше і, відповідно, легше.

Copyright © . All Rights Reserved