​Переваги СРО в будівництві

Згідно російського законодавства - для виробництва будівельних робіт, компанії або приватні підприємці повинні бути учасниками СРО. Однак саме в цьому випадку і досягається найбільша вигода для підрядників і забезпечується якість будівництва.

Будівельні каски, креслення

У сучасних розвинених країнах, особливо в Росії, з кожним роком реалізується все більше будівельних проектів самих різних масштабів. Повсюдно зводяться нові житлові висотки, промислові об'єкти, офісні будівлі і багато інших споруд. Причому досвідчені будівельники виконують роботи якісно і швидко.

Вы можете приобрести аквариумы по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Однак початку будівництва передує серйозний підготовчий період. Розробляються і узгоджуються інженерні плани, проекти, беруться дозволу і допуски, влаштовуються тендера. Лише потім вибираються виконавці і починаються роботи.

Можливість брати участь в проекті відстоюють сотні підрядників, юридичних і інженерних представників будфірм, інших профільних організацій. Для координації та спрощення цього процесу і якнайшвидшого вибору виконавця і початку робіт було прийнято оптимальне рішення. З 2009 року в області будівництва було введено саморегулювання.

До цього діяли зовсім інші закони. Отримати допуск на сройку пов'язаний був з наявністю будівельної ліцензії. Нині кожна будівельна організація або фірма для можливості отримання підряду повинна входити до складу саморегулівної організації - СРО.

Членство в цій некомерційній структурі дозволяє приватним підприємцям і юридичним особам, що спеціалізуються на проведенні робіт з будівництва, ремонтів та реконструкцій, подавати заявки на участь в держзамовлення і розраховувати на отримання підряду.

Цьому сприяють такі переваги СРО, як:

  • повна підтримка з боку інших учасників, як інформаційна, так і правова
  • підвищення репутації за рахунок якості виконуваних робіт і поручительства організації
  • допомога в оформленні допусків до робіт і взаємні рекомендації
  • Згідно вимог законодавства, для реєстрації СРО в якості законної організації, в ній повинні брати участь не менше 100 професійних представника будівельного ринку. Вимоги, що надаються до кожного з них при вступі, досить високі, проте в подальшому за рахунок цього і створюються всі згадані переваги саморегуляції.

    Втім, при відповідно до умов обраного профільного об'єднання, будь-яка будівельна компанія або індивідуальний підприємець може подати документи на участь в СРО, особисто або через компанію, що займається подібними послугами. Саморегульована організація ж, прийнявши нового члена, продовжує конкурувати на ринку будівництва і виконувати якісні роботи у встановлені терміни.

    Copyright © . All Rights Reserved