​Перепланування - це просто

Крім заміни вікон, дуже часто виникає бажання (а іноді і необхідність) змінити планування приміщення, наприклад, звести додаткові перегородки або влаштувати в міжкімнатні отворі арку. Сьогодні це цілком можна здійснити і без традиційних цегли, розчину і кельми. Так, останнім часом широкого поширення набули модульні конструкційні рішення, наприклад, на основі опалубки з оцинкованого сталевого профілю.

Вони жорстко кріпляться до підлоги, стелі та стін, а зовні обшиваються гіпсокартоном - і нова стіна готова. Інше можливе рішення - пазогребневі гіпсові плити (ПГП). Їх виготовляють з будівельного гіпсу в формі прямокутного паралелепіпеда, стикувальні і опорні поверхні якого мають пази і гребені. Таким чином, перегородка збирається, як дитячий конструктор.

Аксессуары и шейкеры купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для обробки нових стін можна використовувати модульну альтернативу традиційним шпалерам - стінові панелі. Кріпляться вони за допомогою дрібних цвяхів або клею. До речі, це дуже практично: якщо пошкодиться одна з панелей, досить просто замінити її на нову. Раніше єдиною перешкодою на шляху поширення таких панелей був їхній зовнішній вигляд: вважалося, що вони не підходять для будинку. Однак зараз ситуація змінюється. Так, американська компанія B + N Industries випустила фактурні панелі з об'ємними візерунками. На ринку з'явилися навіть фотопанелі з різними пейзажами. Інший приклад - панелі ISOTEX, застосовувані для обробки стін і стель житлових і офісних приміщень. Панелі мають декоративну обробку шпалерами або текстилем, є і варіанти під фарбування.

Нарешті, непоганим рішенням у багатьох випадках стануть готові модульні перегородки, які при необхідності можна швидко демонтувати або перенести в інше місце.

Copyright © . All Rights Reserved