​Паркетна дошка - елітна підлога за доступними цінами

У минулому столітті в будівельній індустрії було скоєно кілька великих технологічних відкриттів, які дозволили створювати справжні шедеври в процесі зведення та ремонту приміщень і при цьому зберігати високу практичність, зносостійкість і довговічність оздоблювальних матеріалів.

Інтер'єр, паркет, кімната

Одним з таких винаходів і є паркетна дошка, яка представляє собою багатошарову клеєну конструкцію з високими споживчими якостями.

Накопительное страхование здоровья позволит Вам в любой момент обратиться за помощью в лучшие медицинские центры.

Даний вид підлогового покриття зберіг природну красу і витонченість зовнішнього вигляду натурального дерева, а складна послойная конструкція підвищила фізичні властивості паркетної дошки, збільшила її практичність і довговічність.

Історія походження паркетної дошки

Всього близько півстоліття тому в шведському містечку Нюбре у виготовленні підлогових покриттів був використаний принцип набору декількох шарів дерева, раніше застосовувався у виробництві дверей, стійких до зміни температури і вологості. На сьогоднішній день вигідна і оперативний продаж паркетної дошки в інтернет-магазині - Паркетна Палітра подивитися можна тут, дозволяє створити ефективне покриття для підлоги в приміщеннях різного призначення. Спрощено можна сказати, що паркетна дошка - це натуральне покриття, що складається з трьох або більше шарів, зовнішня поверхня якого покрита лаком або мастикою для додання полам естетичного зовнішнього вигляду.

Чому ж паркетна дошка завоювала таку популярність і стала одним з найважливіших елементів при проведенні дизайнерського дорогого ремонту? Відповідь досить проста - висока якість, натуральні матеріали і тривалий час експлуатації. Одним з найважливіших елементів паркетної дошки є верхній шар, який виготовляється з дорогої деревини, що має високі властивості міцності. Така деревина повинна мати високий опір до стирання і яскравий насичений зовнішній вигляд. Найбільш часто в цих цілях використовують деревину бука, дуба або ясена. Нижній шар виготовляється з дешевих сортів деревини - сосни або їли. Серединний шар також формується з хвойної деревини і використовується для демпфірування коливань, а також на його основі формуються замкові з'єднання.

Copyright © . All Rights Reserved