​Особливості вибору набору інструментів

Для початку зазначимо, що напис на упаковці «Made in China» не є синонімом низької якості. Це навіть не копії, а повноцінні аналоги європейських брендів, невисока вартість яких обумовлена дешевою робочою силою і готовністю брати ринок товарообігом.

Почитайте відгуки в інтернеті про виробника і конкретному наборі, який вам сподобався. Перевірені китайські аналоги за якістю нічим не поступаються європейським розкрученим брендам.Набор інструменту, головки, ключі,

Бревенчатые стены станут оригинальным дизайнерским решением для любого дома. Узнайти все тонкости их возведения прямо сейчас.

Далі потрібно визначитися з метою використання набору. Якщо чоловік захоплюється ремонтом, налагодженням великої побутової техніки або апгрейдом автомобіля, для цих цілей знадобляться різні інструменти.

Проконсультируйте з цього приводу з фахівцями або виберіть універсальний набір, який містить близько 100-150 окремих предметів.

Категорії стандартних інструментів:

Торцеві головки. Призначені для розгвинчування кріплення, часто йдуть в стандартному наборі інструментів для автомобіліста. Розрізняються довжиною, кількістю граней, розмірами і головками.

Гайкові ключі. Спектр відкручування деталей за допомогою гайкових ключів максимально широкий. Вони стануть в нагоді майстрам на всі руки, які можуть і пральну машинку полагодити, і неробочий мотоцикл завести.

Викрутки. Корисні в домашньому господарстві: допоможуть розібрати системний блок ПК, поміняти розетку, прикрутити ручку до шафи і так далі. Існують різні види викруток: хрестова, плоска, ударна, Т-подібна, квадратна, реверсивна і інші.

Набори біт. Являють собою багатофункціональні насадки для шуруповерта, які використовуються при роботі з різьбовими з'єднаннями. Якщо шуруповерта у винуватця торжества немає, то набір для нього не потрібен.

Шарнірно-губцевий інструмент. Найяскравіші представники: плоскогубці, кусачки, кліщі.

Якщо сумніваєтеся, завжди можна подарувати подарунковий сертифікат на покупку професійного набору інструментів для будинку, гаража або дачі. Нехай ваш чоловік сам визначиться з вибором.

Copyright © . All Rights Reserved