Обєднати балкон з кімнатою: що може піти не так

Ідея поєднати балкон з кімнатою відвідує все більша кількість людей, і це зрозуміло. Незвичайний дизайн, розширення житлового простору, великі вікна. Але балкон, поєднаний з кімнатою, несе як плюси, так і мінуси. У статті розберемося, оптимально чи з'єднання балкона з кімнатою, і що може піти не так. Читайте тільки у нас!

Вы можете оформить кредит на карту онлайн Украина на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Ми розуміємо, що об'єднання балкона з кімнатою, при хорошому капітальному ремонті, буде виглядати шикарно. Така перепланування розширить житловий простір, кімнат прийме незвичайний, індивідуальний вид. Дизайнери вдаються до таких методів, зносять перегородки і запевняють, що подібне рішення - розумне. Але у медалі завжди дві сторони.

Мінуси об'єднання балкона з кімнатою

Демонтаж розділяє перегородки між кімнатою і балконом НЕ заборонений. Ця перегородка зазвичай не є несучою або самонесущей стіною, але дізнатися подробиці все ж варто. У деяких панельних, блочних або цегляних будинках зовнішні стіни можуть виявитися несучими, в монолітних будинках майже напевно цієї проблеми не буде. Але це не єдине можливе ускладнення.

Розглянемо, які проблеми криються за такими радикальними переплануваннями, як поєднання балкона з кімнатою, і що з ними робити.

1. Вартість. Ні в якому разі не переступайте до з'єднання балкона з кімнатою з обмеженим бюджетом. Скільки б не коштувала сама робота, навіть якщо частина з неї ви в змозі зробити самостійно, матеріали будуть потрібні якісні, від перевірених виробників.

2. Скління. Балконне вікно після об'єднання стане основним в квартирі, воно буде дійсно великим, широким на всю стіну, можливо, кутовим або напівкруглим. Важливо розуміти, що скління такого вікна повинна відповідати його розміру, тобто доведеться замовити якісні вікна, а установку краще довірити професіоналам. Щоб уникнути в подальшому продувань і протягів.

3. Додаткове опалення. Під вікно не завадить встановити багатосекційний радіатор. З нашого досвіду в сильні морози піддувають навіть останні моделі сучасних віконних систем, до того ж це допоможе уникнути обмерзання вікон і накопичення конденсату. Якщо ж ви не бажаєте бачити сам радіатор в естетичному плані, його легко сховати в гіпрочний короб і обкласти декоративною плиткою або шпалерами.

4. Підлоги. Пол балкона, сполученого з кімнатою, буде знаходитися нижче, ніж сама кімната. Значить, доведеться стяжка в один рівень з основному підлогою, так як сходинки і поріжки в таких випадках частіше псують інтер'єр кімнати. Крім цього полам потрібна хороша гідроізоляція і посилення, підійде арматура або металева сітка.

5. Неповне об'єднання. У житловому законодавстві N 508-ПП, пункт 10.19, вказується пряма заборона на повноцінне об'єднання балкона з кімнатою. Та й самі автори проектів будинків рідко підтримують мешканців в цьому питанні. Причина: можливе порушення теплового контуру будинку. Для вирішення проблеми перегородку зазвичай демонтують частково, або встановлюють в отворі перегородку з склопакета.

Copyright © . All Rights Reserved