Інтернет-банк sportbank вийшов у лідери на вітчизняному ринку з онлайн платежів

 У наш час багато людей піклується про своє фізичне здоров’я. Спортивні товари міцно закріпилися в нашому житті. Придбати вигідно улюблені кросівки або лосини стало просто з sportbank. Цей онлайн необанк вийшов у лідери вітчизняного ринку, чисельність клієнтів якого осягнула 300 000 чоловік.

Що це за проект

Головний інвестор діджитал банку Никита Ізмайлов каже, що зробив основну ставку на людей, які так чи інакше пов’язані зі спортом та активним способом життя. Онлайн-банк sportbank повинен задовольнити будь-які вимоги потенційних покупців.

Що ж таке sportbank? Це кредитна карта, яку отримує клієнт після проходження реєстрації в мобільному додатку. Одразу після авторизації можна користуватися віртуальною карткою. Розробники зробили додаток зрозумілим навіть для нових користувачів. Покупець навіть на інтуїтивному рівні може зробити замовлення, поповнити рахунок, переказати гроші.

Зв’язок зі спортом

Усі клієнти онлайн-банку sportbank отримують кешбек з 10% знижкою при придбанні спортивних товарів чи послуг. Магазини-партнери програми дарують своїм покупцям вдвічі більший кешбек.

Никита Ізмайлов – інвестор sportbank мотивує людей до занять спортом і активного способу життя. Підприємець каже, що за більшу покупку людину очікує заохочення у вигляді абонементу до спортклубу. Ізмайлов впевнений, що цільова аудиторія sportbank буде лише зростати, тому що все більше молоді підтримує активний спосіб життя.

Інвестиційний Фонд

Фінтех фонд N1 з’явився в результаті об’єднання керування багатогранними проєктами. Никита Ізмайлов вирішив, що для раціонального функціонування його розвитку потрібно, щоб усі системи працювали злагоджено і приносили найбільший доход.

Інвестор каже, що назва фінтех фонду віддзеркалює його суть – потрібно бути першим у всьому. Інвестиційні проекти фонду N1 охоплюють стартапи у сфері спорту та здорового харчування, допомагають зрозуміти, що зацікавить цільову аудиторію.

На сьогоднішній день, інтернет-банк sportbank вийшов у лідери на вітчизняному ринку з онлайн платежів. Тут можна робити покупки спортивного інвентарю, оплачувати абонементи, шукати натхнення на те, щоб почати змінювати своє життя на краще. Скачати sportbank можна у Google Play чи App Storе, відразу замовивши там картку клієнта. Мобільний додаток дає користувачу право на цілодобову підтримку з різноманітних питань.

Copyright © . All Rights Reserved