Матеріали для паркета

Наша компанія «АРТАКТІВ» вже більше 4 років співпрацює з TM Sika, і ми дуже раді цьому. Продавати продукцію цієї торгової марки легко і приємно. Хто хоч раз застосовував продукцію Sika в роботі - залишився задоволеним.

Подобрать качественные стороительные материалы Вам поможет сайт, Вы будете приятно удивлены широким разнообразием товаров и их приемлемой стоимостью.

SIKA - ПРОДУКЦІЯ НА РОКУ

Sika це європейський бренд з діючими заводами в Швейцарії, Німеччині, Франції, Італії, Польщі та інших країнах Євросоюзу. Постійно розширює асортимент своєї продукції, удосконалює виробництво, використовує тільки екологічні та сучасні матеріали. Всі товари мають належні сертифікати (якості, відповідності та ін.).

Асортимент продукції Sika дозволяє надійно виконувати будівельні роботи різних напрямків: герметизація, склеювання, гідроізоляція, технічні рішення для горизонтальних покрівель. Також цей бренд виробляє добавки в бетони і розчини, полімерні підлоги, матеріали для облицювальних робіт і багато іншого.

Цей примхливий ПАРКЕТ

Якщо в якості підлогового покриття ви зупинили свій вибір на паркеті, то повинні розуміти що це досить примхливе покриття, яке потребує особливого догляду. Паркет виготовляється з дерева, а натуральне дерево не любить ультрафіолету, різких перепадів вологості. Наприклад, якщо паркет не розкрити спеціальним лаком, то під час експлуатації поверхню буде піддаватися деформації і подряпин.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ УКЛАДАННЯ ПАРКЕТУ - розкриває секрети

Від вибору паркетного клею залежить якість покриття. Існує 2 варіанти укладання паркету:

Використовувати фанеру, як основу.

Укладати відразу на стяжку.

УКЛАДАННЯ ПАРКЕТУ НА ФАНЕРУ

Така зачіска обійдеться дорожче, так як треба купувати і використовувати додаткові будівельні матеріали (клей, фанеру, грунтовки та ін.), Але значно надійніше.

Наводимо приклад і черговість шарів:

Грунтуем поверхню. Рекомендуємо використовувати глибокопроникаючу ґрунтовку Sika Primer- 07 Parquet, 10л - зв'язує пил, швидко висихає, збільшує адгезію, проста у використанні.

Наносимо клей для приклеювання фанери. Відмінно підійде Sika SikaBond тисячі S (однокомпонентний клей на основі синтетичних смол) або Sika SikaBond- 537 Parquet (клей на водній основі). Легко наносяться, не містять синтетичних розчинників, мають високу міцність при зсуві.

Укладаємо і фіксуємо фанеру.

Зверху наносимо клей для паркетної дошки. Професіонали рекомендують зупинити вибір на Sika SikaBond PU 2K (двокомпонентний поліуретановий паркетний клей). Основні характеристики - швидкий набір міцності, знижує напругу між підставою і покриттям, підходить для теплих підлог.

МОЖЕ КЛАСТИ ВІДРАЗУ НА СТЕЖКИ?

Цей варіант допустимий тільки при високій якості стяжки. Також важливо дотримуватися основного правила: вологість основи повинна бути не більше 4%.

Порядок нанесення всіх шарів з прикладами матеріалів:

Використовуємо епоксидну грунтовку, щоб відсікти вологу і зміцнити основу. Ми пропонуємо Sika Primer- MB (AB) - надійно ущільнює і зміцнює основу.

Після висихання грунтовки на наступну добу можна клеїти масив дошки. Допустимо використовувати кілька варіантів клею. Найнадійніший - високоеластичний поліуретановий клей для масиву і паркетної дошки SikaBond-T54 Parquet. Це однокомпонентний клей, призначений для вирішення різних складних завдань з приклеювання нестабільних порід дерева, таких як бамбук, клен, бук, тик, Айпе, мербау та інших. Як варіант - для звичних нам порід дерев можна застосувати SikaBond-T45 (однокомпонентний поліуретановий клей) або SikaBond АТ-80 (високоеластичний силан модифікований клей для масиву і паркетної дошки).

Copyright © . All Rights Reserved