​Капітальний ремонт ГОСТ

З вище прочитаного ясно, що на вітчизняному ринку нерухомості зараз немає реальних нормативів якості. Підрядники прагнуть прикрити косяки і якомога швидше здати нові квартири, як відомо, після підписання акту про приймання відповідальність за квартиру з забудовника знімається. Надія залишається на досвід найманих майстрів, власну інтуїцію і поради бувалих ремонтників в інтернеті.

Спеціально для відвідувачів нашого сайту майстра «Європейського стандарту» зібрали основні поради по ремонту квартири по ГОСТу:

Для гарного ремонту квартири під ключ по госту необхідні якісні чорнові і чистові оздоблювальні матеріали, але якісні - не означає дорогі. Просто не потрібно фанатично економити під час закупівлі.

Заказать натяжной потолок по самой выгодной стоимости Вы можете прямо сейчас.

Повчальна історія з практики

Один наш замовник наполягав, що матеріали буде закуповувати сам у якогось мужика на Авито. Чи не розібрався толком, привіз 80 мішків штукатурки, на вигляд мішки цілі. В результаті штукатурка, пролежавши до цього в гаражі 2 роки, всередині вся скам'яніла, все пішло на викид. Як бачите, економія спірна.

Якщо вам дійсно потрібен якісний ремонт квартири, який прослужить десятиліття, то наймати потрібно досвідчених майстрів з хорошими інструментами. Роботи такого рівня виконуються тільки ремонтними фірмами і за відповідні гроші. Приватний майстер «за недорого» не завжди настільки досвідчений, наскільки розповідає, він не буде за вас бігати по магазинах, підбирати, купувати і перевозити матеріали. Для кращого результату всю цю роботу довірте злагодженої ремонтній фірмі.

Чітко сформулюйте, що потрібно отримати в результаті. Поради майстром важливі, але це не знімає з вас обов'язки контролю за бригадою. Якщо ви з самого початку бачите, що отштукатуренная стіна виглядає криво, а плитка у ванній на кутах збита і має зазор з палець - не потрібно сподіватися на диво і мовчати. Самі собою косяки не усунути, тут потрібно або серйозно поговорити з керівництвом фірми, або змінити фірму зовсім.

Навіть людина, вперше зайнявся ремонтом, з першого погляду зможе відрізнити роботу хорошого майстра від роботи халтурника. Не допускайте халтурників на своїх майданчиках, а при виявленні - звільняйте їх без сумнівів. Капітальний ремонт по ГОСП в СПб неможливий з недобросовісними майстрами і невідповідними матеріалами.

Copyright © . All Rights Reserved