​Грунтовки по дереву

Деревина повсюдно використовується в якості загально і оздоблювального матеріалу. Екологічна чистота, мала теплопровідність, міцність і природна краса приваблюють тих, хто вирішив побудувати свій будинок з дерева. У той же час, дерево гигроскопично, поглинаючи вологу воно змінює розміри, може дивуватися цвіллю, загнивати.

Обробка деревини грунтовими складами допоможе уникнути багатьох неприємностей. Проникаючи вглиб деревини, грунтової розчин захистить її від впливу комах, плісняви та гнилі, появи синюшности. Правильно оброблена деревина прослужить багато років, зберігаючи свої природні властивості. Застосування грунтових розчинів - запорука істотної економії декоративних матеріалів.

Вы можете получить гражданство России прямо сейчас на самых выгодных условиях!

Перш ніж визначитися з вибором грунтовки, покупець повинен врахувати:

умови експлуатації. У вологих середовищах перевага віддається складам, найкращим чином перешкоджає проникненню в дерево вологи;

наявність у складі розчину антисептиків;

для збереження природного малюнка деревини грунтовка вибирається безбарвної;

час висихання.

Кращими характеристиками відрізняються універсальні грунтовки.

Tikkurila Euro Primer

Tikkurila Euro PrimerУніверсальний акриловий концентрат, який представляє собою безбарвну рідину, яка не має різкого запаху. Призначена для нанесення на зовнішні і внутрішні поверхні. Таким розчином можна обробляти фасади, стіни, підлоги, виконані з дерева, газобетону, цементу, цегли, штукатурки, гіпсокартону та цементу. Грунтовка добре зміцнює поверхню, в її складі є антисептичні та протигрибкові добавки. Поставляється в каністрах місткістю 10 літрів.

Belinka Base

Belinka BaseАлкідная безбарвна грунтовка з додаванням органічних розчинників. Застосовується для ефективного захисту всіх видів деревини від біологічних шкідників. Розріджувачем є уайт-спірит, тому при роботі всередині приміщень необхідно забезпечити провітрювання. Не рекомендується застосовувати для обробки внутрішніх приміщень з тривалим перебуванням людей. Просушка поверхні, в залежності від умов, може займати до 12 годин.

У тому випадку, якщо поверхня вже заражена грибком, рекомендується грунтовка BELINKA BELOCID.

Biofa 3754

Biofa 3754Весьма ефективний засіб, що зберігає природну красу деревини, захищає її від впливу комах, що запобігає появі гнилі. У його складі лише натуральні компонентои: лляне і касторове масла, соя, каніфоль і прискорювач висихання. Грунтовка призначена для обробки деревини, в тому числі відрізняється підвищеною поглинанням. Обробка ґрунтовим розчином дозволяє провести рівномірне фарбування конструкцій з бруса, колод, дерев'яних підлог, дверей, вікон та інших виробів.

Після закінчення 12 годин загрунтовані поверхню готова до подальшої обробки.

Copyright © . All Rights Reserved