​Грунтовка для стін з гіпсокартону

Ґрунтовим складом обробляється вже підготовлена поверхню ГКЛ. Ця обробка виконується кілька разів: перед шпаклюванням, після висихання швів і їх шліфування, після остаточної шпаклівки з наступним шліфуванням стін. Кращу якість обробки виходить після застосування акрилового грунтового складу, що відрізняється глибоким проникненням.

Вы можете получить подтверждение проживания прямо сейчас на самых выгодных условиях!

Ceresit СТ 17

Грунтовій світло-жовтий склад виготовлений на основі водної дисперсії акрилатов. Характеризується екологічною чистотою і невеликим часом висихання. Якщо оброблювана поверхня сильно вбирає, то потрібно наносити 2-3 шари.

Грунтовка відноситься до класу універсальних. Нею можна користуватися при грунтування поверхонь цементно-піщаних, вапняних, гіпсових. Вона придатна для обробки цегли, каменю, ДСП і ДВП.

Термін зберігання: до 2-х років з дня виробництва.

Knauf

Виробник оздоблювальних матеріалів Knauf - один з провідних у Європі. Його грунтові склади відрізняються високою якістю, гіпоалергенними властивостями, стійкістю до проникнення вологи, економічністю. У лінійці грунтовок можна побачити склади не тільки для ГКЛ, а й для бетону, статі, фасадних поверхонь з різних матеріалів. Для обробки гіпсокартону найкращим чином підійде грунтовій розчин КНАУФ Тіфенгрунд. У той же час, цю ґрунтовку можна віднести до бюджетного варіанту.

Грунтовка універсальна акрилова Мастеркоф

Недорогий, але якісний розчин глибокого проникнення. Застосовується для обробки вологовбирних поверхонь. Грунтовий водний розчин виконаний на основі акрилової дисперсії з добавками пластифікату, антисептика і присадок. При роботі не видає неприємних запахів. Придатний для робіт всередині і зовні приміщень. Після закінчення 1 години оздоблювальні роботи можуть бути продовжені. Добре захищає поверхні від ураження гниллю та грибком.

Може бути використана по бетону, цеглі, цементу, гіпсу.

Вибір і застосування грунтовки цілком залежить від поставленого завдання, наявності або відсутності досвіду роботи, а також матеріальних можливостей. Завжди вивчайте інструкцію, що додається. У ній вказані не тільки характеристики, але і способи нанесення грунтовки в конкретній ситуації.

Copyright © . All Rights Reserved