Грунтові розчини по бетону

У бетонних підстав висока щільність, отже, вбирає здатність досить низька. Тому для їх обробки слід використовувати готові розчини з високою здатністю проникнення вглиб поверхні. Грунтовки по бетону відрізняються вологостійкістю і можуть бути використані у вологих приміщеннях: ванних, кухнях і інших.

Вибір грунтових розчинів досить великий, тому покупцеві слід звертати увагу на продукцію відомих брендів. Ось кілька прикладів високоякісних матеріалів.

Разрешение на временное проживание в России Вы можете получить прямо сейчас на самых выгодных условиях!

Ceresit (Церезіт, Бетонконтакт)

Ceresit (Церезіт, Бетонконтакт) Цю ґрунтовку виробляє компанія «Хенкель». Вона являє собою розчин жовтуватого кольору, без запаху, виготовлений на водно-дисперсійної основі з додаванням оліфи і синтетичних смол. Добре просочує опрацьований матеріал, екологічно чистий, може використовуватися як всередині приміщень, так і з зовнішнього боку. Добре захищає від появи цвілевих нальоту і грибка, швидко сохне. Сфера застосування: будь-які види бетону, штукатурка на основі піску та цементу, гіпс, ДСП, природний камінь, гіпсокартон. Матеріал відрізняється цілком доступною ціною. Разом з тим, при роботі з ґрунтовкою слід бути акуратним, так як при випадковому протоці на поверхні можуть залишитися плями важко видалити.

Оптиміст G 109

Її основною особливістю є проникнення в товщу поверхні на глибину до 10 мм. Недорога акрилова грунтовка добре згладжує дрібні дефекти поверхні, завдяки цьому шар фарби лягає виключно рівно. Загрунтовані поверхню висихає за 4 години, далі можна продовжити обробку. Екологічний матеріал не викликає алергічних проявів. З недоліків можна відзначити бистроулетучівающійся запах при відкриванні ємності з розчином.

Старателі (Бетон-контакт)

Старателі (Бетон-контакт) Вітчизняна грунтовка, виробництво якої розташоване в Московській області, відмінно проникає в найдрібніші пори поверхні, зміцнюючи і згладжуючи її. Крім акрилового латексу до складу входять антисептики, а також спеціальні добавки, що підсилюють проникнення в основу. Оскільки при висиханні не утворюється плівка, то оброблені поверхні «дихають». При роботі з матеріалом відсутні будь - які запахи, так що грунтування можна проводити навіть в закритих приміщеннях.

Даний матеріал можна купити за розумною ціною, а от термін зберігання не перевищує півроку після відкриття ємності, тому про запас купувати недоцільно.

Список грунтовок по бетону не вичерпується наведеними прикладами, тому вибір, з урахуванням конкретно розв'язуваної задачі, залишається за покупцем.

Copyright © . All Rights Reserved