​Фактурні фарби

Набридло одноманітність житлового приміщення? Хочеться чогось нового і незвичайного? Набридли стандартні шпалери на стінах? Для людей, що шукають новизну і унікальність, є прекрасний варіант. Використовуючи фактурні фарби в ремонті, можна змінити стиль кімнат і внести новизну в оздоблювальні роботи. Така заміна на звичні варіанти ремонту має свої переваги ...

фактурна фарба

Люди, які звикли вносити в свій будинок щось нове, незвичайне і творче, зазвичай використовують фактурні фарби для ремонту квартири. Вони відкривають для себе процес творчості, тому що матеріал по своїй структурі не схожий на інші, з його допомогою можна створювати нестандартні ідеї з благоустрою приміщення.

Вы можете оформить быстрый займ на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Перш за все, необхідно знати відмінності фактурних фарб від будь-яких інших барвників. За допомогою фактурної фарби можна імітувати різні поверхні, такі як шовк, граніт, камінь, оксамит, пергамент, пісок. Колірна гамма різноманітна. На свій смак можна підібрати різні відтінки для виконання роботи.

Головною відмінною рисою фарб є густота. Фактурні матеріали за своєю консистенцією набагато густіше, ніж звичайні, з додаванням смол, силікатних і цементних основ.

Існують кілька сортів фактурної фарби:

- Рельєфний. При роботі з таким видом матеріалу можна досягти безлічі ефектів. До складу входить акрил з додаванням природних наповнювачів.

- Атакама. Створює оптичний ефект. Кінцевим результатом буде бархатиста поверхня. Складається з основи з металевим пігментом і піском.

- Марсельський віск. Досягається ефект кам'янистій поверхні, кори дерева. Даний матеріал є основою, потім на нього потрібно нанести спеціальний віск.

Дана фарбування має свої плюси і мінуси. До плюсів можна віднести мінімальне надання шкоди організму, так як продукт вважається екологічно чистими, в його складі не міститься розчинник. Такі фарби відмінно усувають дефекти стін - нерівності, тріщини. Особливістю цього матеріалу також є вологостійкість. На поверхні не виникнуть цвіль і грибок. Матеріал не вбирає запахи. Стіни можна мити, відчищати від забруднень.

Єдиним недоліком цих фарб є обсяг витраченого матеріалу. Фактурні фарби дуже густі, і щоб якісно обробити стіну, доведеться затратити чимало продукту, а тут вже постає фінансове питання.

Copyright © . All Rights Reserved