​Економічний будинок, або як зберегти гроші, при будівництві?

Каркасний будинок за канадською технологією являє собою легковозводімих за короткий термін будинок, що відрізняється своєю міцністю, волого- і теплостійкістю, довговічністю і комфортністю ...

Каркасний будинок

Головним елементом при будівництві такого будинку є дерев'яний вертикальний каркас з дощок і бруса, просочений захисним екологічним складом.

Вы можете купить klasikiniai virtuvės baldai по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Каркасний будинок - це економічний будинок. В чому секрет?

За рахунок легкості матеріалу, економічний будинок не вимагає установки масивного фундаменту, що дозволяє не тільки скоротити терміни будівництва, а й значно зменшити витрати. Ідеальним підставою для такої споруди буде стовпчастий фундамент.

Економічний будинок відрізняється своєю теплостійкість, завдяки технології виробництва, і дозволяє знизити витрати на опалення в декілька разів. Деревина та утеплювач будинку постійно перебувають в сухому стані, завдяки внутрішній обшивці будинку пароізоляційної плівкою, що захищає конструкцію від цвілі, гниття і конденсату. Зовні каркас обшивається непродуваемой вітроізоляційних мембраною, яка забезпечує повітрообмін стін.

Економічний будинок не схильний до промерзання. При незначному потовщенні стіни можна отримати бажану звукоізоляцію і теплопровідність.

При виробництві каркасних стін, деревини використовується набагато менше, ніж при виробництві брущатих або рублених, що впливає на ціну будівництва.

При будівництві, економічний будинок не вимагає додаткової оренди важкої техніки, обладнання та найму бригади робітників.

Крім того, такий варіант має масу інших переваг. Технологія будівництва дозволяє зробити ідеально рівними поверхні стін, стель і підлоги, а також стики між ними і кути, щілини в ньому відсутні. Це сприяє висококласної обробці, яка може бути який завгодно за бажанням забудовника. Всі внутрішні комунікації водопроводу, каналізації та опалення прокладаються в спеціальну інсталяційну камеру в глибині стін, що не впливає на естетичний вигляд приміщення. Таке житло можна звести в індивідуальному архітектурному вирішенні і з неповторною внутрішнім плануванням.

Каркасний варіант вдасться побудувати в будь-яку пору року і на будь-якому рельєфі місцевості, він не піддається усадці.

Таким чином, дана технологія допоможе зберегти бюджет при будівництві та подальшої експлуатації.

Copyright © . All Rights Reserved