Дизайн Індастріал: характерні особливості

Ремонт вітальні в стилі Індастріал: в результаті перепланувань стіни замінили розсувними перегородками, таким чином поліпшується природна освітленість приміщення

Дизайн Індастріал: характерні особливості

Только для взрослых more info информация, которая поможет разнообразить интимную жизнь.

Індастріал - один з небагатьох стилів, в якому відкрито зізнаються штучні матеріали. Елементи оздоблення - нарочито виставлені напоказ важкі конструкції зі скла, бетону, цегли або металу. І чим більше громіздкими і вагомими будуть ці конструкції, тим краще.

Фактури. Хоча штучні фактури в квартирі Індастріал вітаються (бетонні стіни, шпаклівка, цегла, сліди зварювання і т.д.), природні фактури, на зразок дерева або природного каменю, вже не вписуються. Навіть зелених рослин тут трохи, квіти в горщиках виглядають зайвими і недоречними.

Стіни. Якщо у вас на стінах хоча б частково немає цегли - це не Індастріал. Фарбований або оформлений під брудні заводські підворіття, з навмисно неакуратної кладкою, місцями почорнілий і з патьоками, що займає все стіни або переглядає через декоративні тріщини. Цегла може бути абсолютно будь-яким, але в цьому індастріалу він повинен бути хоча б десь. Повністю цегляні стіни для багатьох здаються перебором і можуть тиснути, в допомогу - штукатурка і фарбування, навмисно недбала гра з фактурами і кольором.

Спальня в стилі Індастріал, зверніть увагу на стіни: тут немає цегли, замість нього одну стіни вирівняли і пофарбували в темно-зелений, а другу оформили під фактурний зістарений бетон. За рахунок різкого контрасту створюється враження, що "зелена" стіна була зведена пізніше, а початкове приміщення служило великим заводським цехом або виробництвом

Підлога. Квартира в стилі Індастріал - все-таки не реальне заводське приміщення. Тому підлоги зазвичай ретельно вирівнюють, а поверх оформляють ... Насправді, підійде все, що більше подобається, можна навіть лінолеум з навмисними потертостями. Доречно буде виглядати стилізований паркет або ламінат. Окремо варто відзначити велику плитку, яка імітує бетонну поверхню (під неї здорово оформляти тепла підлога). Для любителів канону - полірований або текстурний бетон.

Стеля. Високі стелі будуть вашим перевагою, адже з'явиться можливість грати з оформленням. Декоративні (а іноді і цілком реальні) труби на стелі, неприкриті кабелі електропроводки, залізні конструкції, дерев'яні балки і фактура бетонних плит - стандартна обробка в ремонті Індастріал.


вентилируемым фасадам

Copyright © . All Rights Reserved