​Бордюри для шпалер

В даний час шпалери є незамінним матеріалом, застосовуваним при обробці стін. Вони міцні, привабливі, їх ціна досить низька. Однак і такий тип покриття стін має один недолік - відсутність ексклюзивності. Для того ж, щоб вирішити цю проблему були придумані і розроблені бордюри для шпалер ...

бордюр для шпалер

Як правило, бордюр - це невеликі смужки шпалер, які дозволяють декорувати стіну за особистим бажанням. Вони дозволяють прикрасити кімнату, привнести родзинку і зробити вже поклеєні шпалери несхожими на інших. Крім того, правильно і грамотно підібрані бордюри дозволяють змінити геометрію кімнати - звузити, розширити, підняти або опустити стелю. Застосовуються бордюри і для зонування приміщень, з їх допомогою можна розділити кімнату на два окремих самостійних ділянки.

Профессиональное строительство домов Ижевск заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Бордюри для шпалер виконуються з того ж матеріалу, що і самі шпалери. Це може бути паперовий матеріал, вініловий або флізеліновий. Клеїти бордюри можна як горизонтально, так і вертикально. Горизонтальні смуги можуть служити прекрасною альтернативної стельових плінтусів; вертикальні - приховати нерівні стики шпалер, стати декором віконних прольотів, дверей. Також вертикальні лінії можуть розмежує простір на кілька зон. Можливо різне поєднання кольорів бордюрів, застосування вузьких і широких смуг, зустрічаються навіть бордюри з нерівними краями (зигзаги або трикутники).

Перед монтажем шпалерних бордюрів за допомогою будівельного рівня слід накреслити тонку рівну лінію, уздовж якої вони будуть приклеєні. Зробити це потрібно обов'язково, так як наклеїти бордюри «на око» досить складно.

Існує різновид самоклеючих бордюрів для шпалер. Працювати з ними найпростіше. Для цього необхідно зняти невелику частину захисної плівки і прикріпити бордюр до стіни, в тому місці, де він буде брати початок. Далі відокремити ще приблизно 60 см плівки і акуратно приклеїти її уздовж накресленої лінії. При цьому бордюр притискається до стіни або сухою губкою, або бавовняною тканиною або рукавичкою. Виконувати таку роботу легше вдвох. Особливість самоклеючих бордюрів в тому, що, приклеївши, відірвати їх буде неможливо. І якщо при монтажі бордюр зміститися щодо намальованої лінії, то він буде зіпсований, як і весь вигляд стіни.

Для обклеювання бордюрів за допомогою клею необхідно також провести лінію для рівня. Перш ніж приступити до роботи, слід відміряти необхідну довжину бордюрів. Потім на них губкою або кистю наноситься клей. Як правило, це клей на основі акрилової, але можна використовувати будь-який інший клей для шпалер. У разі застосування клею є можливість відклеюватися бордюр від стіни, поки клей не висохне. Це дозволяє виконати обклеювання точно відповідно до накресленої лінією. Зайвий клей витирається відразу ж після приклеювання бордюру.

Нинішня будівельна індустрія представляє широке різноманіття бордюрів для шпалер, їх типів і квітів. А робота з ними під силу навіть новачкові в сфері ремонту. Саме тому останнім часом цей елемент декору все частіше застосовується в обробці сучасних квартир і будинків.

Copyright © . All Rights Reserved