Як доглядати за штукатуркою

Як доглядати за штукатуркою?

Щоб фасад залишався красивим на довгий час, дуже важливим є правильний і послідовний відхід. Будь-який ремонт пошкоджень фасаду повинен проводитися на постійній основі, щоб запобігти збільшенню дефектів і подальшу деградацію. Якісна, стильна та довговічна штукатурка у Львові доступна до замовлення за самою вигідною та не дорогою ціною. Що робити, щоб штукатурка зберегла первозданний вигляд?

Бруд слід видаляти постійно. Метод слід вибирати за ступенем його забруднення. Якщо вона невелика, досить використовувати холодну воду низького тиску (до 5 атмосфер). У разі більших і великих забруднень найкраще звернутися в спеціалізовану компанію, яка професійно очистить фасад без ризику пошкодити штукатурку. Систематично перевіряйте дренажні системи, такі як жолоби і водостоки. Неправильне функціонування цих елементів може привести до появи плям від води, які створять хороший субстрат для розвитку грибків і водоростей, що, в свою чергу, може привести до відколів і відшаровування штукатурки.

Догляд за штукатурками також включає їх фарбування (одноразова забарвлення фарбою під штукатурку особливо рекомендується в разі мінеральних і силікатних штукатурок, оскільки вона дозволяє краще утримувати колір). Однак завжди слід пам'ятати про вибір фарби, що підходить до типу штукатурки. Ми можемо використовувати силіконові фарби на всіх видах штукатурки, акрилові фарби тільки на акрилових і мінеральних штукатурках, силікатні фарби на силікатних і мінеральних штукатурках.

Фарбування штукатурок, крім їх естетичної цінності, також важливо для поліпшення гідрофобних і адгезійних властивостей штукатурки, тобто підвищення стійкості до водопоглинанню і зменшення схильності штукатурки до загрязненіюМожно чи взимку обштукатурити внутрішні стіни?

Внутрішні штукатурки можна наносити взимку при мінусових зовнішніх температурах при дотриманні відповідних умов.

Температура в оштукатурених приміщеннях не повинна бути нижче 5 ° C - це стосується і температури оштукатурених поверхонь. Суттєвою проблемою при оштукатурюванні внутрішніх стін взимку є висихання штукатурки, яке залежить від умов на будівельному майданчику. Це пов'язано з опаленням і вентиляцією приміщень. Опалення приміщень без вентиляції не сушить стіни. Сушка стін особливо актуальна при використанні сталевих рейок, покритих різними видами антикорозійного покриття. Слід пам'ятати, що всі покриття є лише тимчасовим захистом, і якщо ці елементи залишаються під вологій штукатурці занадто довго, з'являються ознаки корозії.

Зимові штукатурні роботи пов'язані з додатковими витратами на обігрів і вентиляцію приміщень під час штукатурних робіт і повне висихання штукатурки.

Можна використовувати різні типи осушувачів, щоб швидко знизити вологість у кімнатах і, отже, на стінах, але це дорогі методи, які працюють тільки локально.

Copyright © . All Rights Reserved