У чому переваги клінкерного фасаду

Романтичні білі, модні сірі, інтригуюча зелень, насичена чорна, класична червона цегла, тепла бурштин... Вибираючи клінкер різних кольорів, ми можемо досягти незвичайних візуальних ефектів на фасаді будинку, але, як часто буває, продукт нерівний. Сучасна та якісна клінкерна плитка для фасаду доступна до замовлення за самою вигідною та не дорогою ціною. Що це означає для фасадного клінкеру?

Якісні матеріали не лише прослужать роками, хоча це, звісно, те, що важко переоцінити. Не менш важливим є міцне складання, стійкість до погодних умов та простота очищення - аспекти, які у разі неякісної продукції стають серйозною проблемою під час експлуатації.

Інвестор, який вирішив зробити фасад будинку з клінкеру, повинен перевірити, чи дійсно обраний продукт - фасадна плитка або пресована плитка. В чому різниця? Справжній клінкер виробляється тільки витяжним способом, що гарантує довговічність виробів, стійкість до руйнівних факторів, стійкість кольору та стійкість до забруднення.

Клінкерна фасадна плитка. Коли, навіщо та як їх використовувати?

Клінкерна фасадна плитка точно відтворює клінкерну цеглу – що важливо не лише зовні. У них також є декоративні та функціональні переваги, які так цінуються. Вони призначені для використання, серед іншого на зовнішніх стінах будівель або парканів, що особливо ремонтуються. Однак іноді вони також використовуються на новозбудованих об'єктах. Дізнайтеся, що у ньому найважливіше.

Клінкерна фасадна плитка. Коли їх використати?

Клінкерна фасадна плитка була створена для того, щоб використовувати переваги клінкеру там, де було б неможливо або складно використовувати цеглу. Прикладом може бути термомодернізація будинку, якому кілька десятків років. В цьому випадку необхідно додати шар утеплювача завтовшки до десятка сантиметрів до стіни. Якби ми хотіли зробити тут навісну стіну з клінкерної цегли – як у сучасній тришаровій стіні – всього було б двадцять сантиметрів, так що вікна (якби вони не були переміщені) були б у ніша до 40 см. Облицювання плиткою завтовшки близько 1 см зменшує загальну товщину нових елементів одночасно прикрашає і захищає фасад і, що важливо, виглядає так само, як цегла.

Copyright © . All Rights Reserved