Скляні перила як елегантні та прості конструкції

Скляні огорожі (перила) - елегантні та прості конструкції, які можливо використовувати в самих різних будівлях. Ви можете замовити скляні перила у зручний для Вас час за самою вигідною та не дорогою ціною. Компанія може запропонувати Вам роботи по підбору та встановлення таких огорож з нержавіючої сталі і скла для декору: атріумів, всіляких сходів, зручних поручнів і поручнів, для офісу і Вашого будинку, а так само магазинів. Так само робимо і скляні козирки і навіси.

Зроблені нами скляні перила прекрасно комбінуються з публічним або приватним інтер'єром, створюючи статусну видимість. Встановлюються вони: на лоджіях і покрівлі торгових центрів, в атріумах, банків, приватних заміських будинків, автомобільних салонів. Такі скляні огорожі мають практично непомітними кріпленнями на точках, в зв'язку з цим такі конструкції виглядають повністю скляними. Так само існують і скляні огорожі зовсім іншого різновиду - металеві стійки з нержавіючої сталі - володіють іншим пристроєм: скло кріпиться посеред несучих матових або полірованих сталевих стовпчиків за допомогою затискних кріплень.

Головними аспектами при створенні проекту огорож є міцність і відсутність небезпеки. Дизайн таких виробів диктується самою конструкцією балкона, сходів або іншого огороджувальних площі. Ви зможете купити скляні огорожі з метою монтажу в будинку або зовні (наприклад, скляне огородження для лоджії). Ціна скляних огорож на замовлення підраховується персонально безпосередньо під певний функціонал і стильові цілі.

Скляні огорожі можна виконати зі скла обробленого особливими методами, просто міцного і прозорого скла, з накладенням зображень і різних малюнків і логотипів.

Такі скляні огорожі виконуються зовні і всередині приміщень. Ці конструкції виготовляються з металевого кріплення, поручнів та багатошарового триплекса (гартоване скло). Існує велика кількість різних варіантів таких скляних огорож, які слід розподілити на дві невеликі категорії: скляні і суцільноскляні конструкції з металевими стійками як фундамент.

Copyright © . All Rights Reserved