​Що означають символи на ПЕТ-пляшках

Що означають символи та маркування на ПЕТ-пляшках та пластиковій упаковці?

ПЕТ/ПІТ

поліетилентерефталат є найчастіше використовуваним пластиком. Виготовляється з пляшок для напоїв (включаючи воду), одноразових столових приладів та посуду, а також будівельних та будівельних волокон. ПЕТ зазвичай безпечний для контакту з харчовими продуктами, якщо до нього приклеєні. Насамперед йдеться про відмову від повторного використання одноразової упаковки – підтверджено можливість наявності хімічних сполук, що негативно впливають на ендокринну систему внаслідок окислення продукту. Крім того, не піддавайте ПЕТ-упаковці впливу сонячних променів, які також можуть спричинити шкідливі хімічні реакції. До Вашої уваги PET тара Київ доступна до замовлення за самою вигідною та недорогою ціною.

ПНД – що це?

це абревіатура поліетилену високої густини. Він міцніший, ніж ПЕТ, тому використовується для виробництва труб, лиж або вітрил. Незважаючи на те, що його шкідливість при контакті з харчовими продуктами давно підтверджена, його досі використовують у упаковці та фользі для зберігання. Його перевага в тому, що контейнери із ПНД можна використовувати багаторазово.

В/ПВХ та пластикова упаковка

широко поширений полівінілхлорид застосовується як для виробництва захисної плівки для харчових продуктів, так і для покриття для підлоги, віконних столярних виробів і грампластинок. Він також дуже токсичний для здоров'я і при його згорянні виділяються отруйні діоксини.

Ще один символ на пляшку. Представляємо: ПВД

є поліетилен низької щільності. Як і HDPE, його можна використовувати багато разів. Однак він ще менш безпечний при контакті з харчовими продуктами, ніж його щільніший побратим, що не заважає йому широко застосовуватися в харчовій та фармацевтичній промисловості.

РР – що це за загадковий символ на пляшці?

абревіатура означає багаторазовий поліпропілен і разом з HDPE та LDPE є однією з найсуперечливіших упаковок, що контактують із харчовими продуктами. Він також використовується у виробництві труб, ізоляції електричних дротів, плит, профілів та фольги.

Copyright © . All Rights Reserved