Переваги замовлення токарно-фрезерної обробки деталей

Особливі мастильно-охолоджуючі рідини, спеціалізоване програмне забезпечення, високоякісне оснащення, навчання персоналу – лише наявності центрів обробки та верстатів з ЧПУ для забезпечення ефективної роботи з випуску деталей на сьогоднішній день вкрай недостатньо.  Для ефективного серійного виробництва потрібна наявність потужної виробничої бази високого технологічного рівня з розвиненими коопераційними зв'язками. Крім того, потрібен штат кваліфікованих працівників та інженерів, наявність суттєвого досвіду, оперативність прийняття рішень та дотримання стандартів якості. До Ваших послуг виготовлення штампів за самою вигідною та недорогою ціною.

Велике значення для швидкості та термінів виконання замовлень має обов'язковість постачальників, задіяних у коопераційному ланцюжку, відповідність металу ДЕРЖСТАНДАРТ, жорстке дотримання термінів, вимог технічної документації.

Переваги замовлення токарно-фрезерної обробки деталей на верстатах з ЧПУ у великих спеціалізованих підприємств:

відсутність передоплати, шлюбу;

нові верстати, якісний ріжучий інструмент;

робота з будь-якими типами металів;

оперативність виконання замовлення (особливо актуально для стислих термінів за великої кількості деталей);

висока кваліфікація технологів;

можливість здійснення якісної антикорозійної та термічної обробки;

оптові ціни.

Точення є найпоширенішим способом обробки металів для отримання деталей типу тіл обертання. З цього способу базується токарна обробка металу, здійснювана на спеціальних верстатах, дозволяють обробляти різні поверхні. Торцеві, циліндричні, конічні, фасонні – функціонал сучасного обладнання дозволяє обробляти будь-яку поверхню тіл обертання. Крім того, токарні верстати здатні обробляти отвори, виточувати канавки та нарізати різні типи різьблення з дотриманням високих нормативів точності та якості.

Токарні верстати були винайдені досить давно, але саме вони були одним із найвагоміших факторів, що призвели до технічної революції. Сьогодні більшість виробництва деталей і виробів з металу посідає токарні верстати.

У зв'язку з широким поширенням автоматичних токарних комплексів (автоматизованих центрів) сучасна токарна обробка деталей проходить з мінімальною участю людини

Copyright © . All Rights Reserved