​Головне про біржу Huobi

Китайська криптовалютна біржа Huobi заснована у 2013 році. На момент написання огляду це один із найбільших криптовалютних майданчиків. Huobi підтримує 914 торгові пари та входить до топ-10 бірж за обсягом торгів на спотовому та ф'ючерсному ринках, згідно з рейтингами CoinMarketCap та CoinGecko.

На біржі Huobi доступні фіатний обмін, спотовий ринок із підтримкою маржинальної торгівлі, ф'ючерсний ринок та P2P-платформа. Ф'ючерсний ринок підрозділений ринку безстрокових ф'ючерсів USDT-M і COIN-M. Також на Huobi доступні опціони. Ви можете почитати Huobi відгуки прямо зараз. Офіційний сайт Huobi перекладено 19 мовами, у тому числі російською мовою.

Ринки Huobi

Спотовий ринок Huobi підтримує маржинальну торгівлю. Доступне плече – від 1 до 3х (залежно від обраної торгової пари). Представлено два режими маржинальної торгівлі:

  • кросс-маржа – можливі збитки за позицією компенсуються за рахунок загальної суми коштів на депозиті трейдера;
  • ізольована маржа – можливі збитки за позицією не компенсуються за рахунок інших позицій.

Торговий інтерфейс Huobi

Ф'ючерсний ринок Huobi представлений безстроковими ф'ючерсами USDT-M та COIN-M, безстроковими свопами COIN-M (аналог безстрокових ф'ючерсів) та опціонами. Максимальний розмір для безстрокових свопів COIN-M 125х. Для інших інструментів є плече до 75х. Торгівля ф'ючерсами також можлива у режимі крос-маржі та ізольованої маржі.

Торгівля опціонами на Huobi доступна за інструментами BTCUSD та ETHUSD. За терміном виконання опціони поділяються на тижневі, двотижневі та квартальні.

Торгові комісії Huobi

Торгові комісії Huobi розраховуються за принципом мейкер/тейкер. Багаторівнева система комісійних зборів розроблена окремо для спотового та ф'ючерсного ринків. IC Markets мінімальний депозит можна внести прямо зараз.

Комісія спотового ринку враховує:

  • "Поінт Карту": бонусний актив на карті користувача, за рахунок якого сплачується комісія;
  • Баланс НТ (власний токен Huobi) на рахунку користувача: реалізовано бонусну систему для власників із семи рівнів;
  • обсяг торгів в еквіваленті BTC: рейтингова система із дев'яти рівнів.

Комісія ф'ючерсних ринків також враховує рівень користувача:

  • Звичайний. Місячна сума торгів менше ніж $30 млн;
  • Професіонал. Місячна сума торгів понад $30 млн.
  • Базова комісія спотового ринку – 0,2% для мейкерів та тейкерів.
  • Базова комісія ф'ючерсних ринків – 0,02% мейкерів, 0,05% тейкерів. За місячного обороту понад $30 млн, комісія мейкера 0,015%, тейкера 0,03%.

Copyright © . All Rights Reserved