​Декоративна штукатурка ТМ Green Line

Декоративна штукатурка ТМ Green Line в інтер'єрі

Велика кількість матеріалів для створення фінішного покриття дозволяє підібрати ідеальне рішення для будь-яких стилів інтер'єру. Але до списку найбільш популярних, затребуваних, входить декоративна штукатурка ТМ Green Line, запропонована в широкому розмаїтті.

В результаті величезна кількість відтінків кольорів, варіантів нанесення матеріалу сприяє отриманню ідеального візуального ефекту. Якісна декоративна штукатурка, купити в Києві яку можна за вигідними цінами, допомагає створити довговічне та привабливе покриття в кожному приміщенні.

Декоративна силіконова штукатурка Decor PROFESSIONAL 25 кг

Декоративна штукатурка для спальні

Спальня – місце, в якому мають панувати затишок, комфорт, тепла та невимушена атмосфера. Тому для стін часто вибирають світлу палітру кольорів. Обираючи декоративну штукатурку, вдасться автоматично створити сучасний та стильний інтер'єр. Важливою перевагою є стійкість до різних механічних пошкоджень.

Якщо спальня розташована з сонячного боку, рекомендується підібрати декоративну силіконову штукатурку Decor PROFESSIONAL, яка має стійкість до вигоряння, а отже, не боїться прямого потрапляння сонячних променів.

Декоративна штукатурка для вітальні

Вітальня – кімната, де зустрічають гостей, проводять свої вечори всі члени сім'ї. Тому разом із комфортом не зайвим буде отримати привабливий зовнішній вигляд стін. Вибір певного типу покриття обмежується фантазією власника будинку чи квартири: можна віддати перевагу фактурним варіантам або вибрати гладку поверхню.

Однак варто пам'ятати про наступні важливі особливості:

  • Фактурні варіанти здатні зробити стіни більш об'ємними, а значить підходять для просторих віталень. В іншому випадку можна візуально зменшити приміщення.
  • Гладкі варіанти – це гарантія ніжності, витонченості. Вони універсальні та однаково вигідно виглядатимуть у різних стилях інтер'єру.

Що стосується палітри кольорів, потрібно відштовхуватися від індивідуальних уподобань, відтінків, які вже присутні у вітальні – предмети меблів, інтер'єру.

Декоративна штукатурка для кухні

У кухонному приміщенні стіни найбільш схильні до різноманітних забруднень – починаючи з плям жиру та закінчуючи різними напоями, частинками їжі, які розбризкуються в процесі приготування. Тому при виборі фінішного покриття потрібно враховувати практичність та подальшу можливість мити стіни із застосуванням води, миючих засобів та губки.

Гладка штукатурка займає лідируючі позиції в процесі вибору фінішного покриття. Такі стіни відмінно миються, витираються, а бруд не застрягатиме в дрібних елементах декору. Тому для робочої зони найкраще обрати гладку штукатурку. Структурний матеріал обирають для обробки акцентної стіни на кухні, яка вважається ідеальним доповненням будь-якого стилю інтер'єру.

Кухня з декоративною штукатуркою – це можливість продемонструвати індивідуальний «почерк» при виборі дизайну. Крім того, таке довговічне покриття виключає можливість частого проведення ремонтних робіт.

Copyright © . All Rights Reserved