​Квартирний ремонт - покрокова інструкція

Щоб дати старт ремонту, потрібно звільнити простір від меблів. Громіздкі предмети можна скласти в центрі кімнати, накривши плівкою. Якщо підлога планується залишити незмінним, потрібно його захистити. Але не поліетиленом, а картонними листами або оргалитом (ДВП). При цьому стики зафіксувати скотчем. В даному варіанті можна бути впевненим, що ремонт не залишить на підлогове покриття «сліди» у вигляді тріщин і подряпин. А ось малярська стрічка стане порятунком від бруду для плінтусів в тому випадку, якщо плінтус не буде демонтуватися. Вона швидко знімається, і після себе залишає поверхню чистою.

Профессиональный ремонт и строительство домов в Испании Вы можете заказать на сайте в компании 555plus по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якщо доведеться жити в квартирі під час ремонту, то почати його треба з найвіддаленішої кімнати, рухаючись до коридору.

Крок 2. Перепланування

Це найскладніший, найважливіший, а також тривалий за часом етап в квартирному ремонті. Якщо в планах розширити кімнату, прибравши перегородку, поміняти розташування отвору дверей, або встановити нові вікна - треба діяти на цій стадії. Важливо, щоб в квартирі нові вікна з'явилися якомога раніше - перепад температур і протяги неприпустимі, наприклад, при штукатурці стін. Рами вікон повинні залишитися в своїй «одязі» - захисній плівці, провести монтаж укосів.

Крок 3. Комунікації та ремонт санвузлів

Якщо в вашу квартиру «ступив» сучасний ремонт це означає, що на кухні і ванній повинні з'явитися витяжні вентилятори, а на зміну старим трубам - металопластикові. Їх встановлюють в штроби, після чого штукатурять. Також потрібно знімати колишні радіатори, щоб встановити нові. При виборі радіаторів, потрібно пам'ятати - розмір і кількість секцій опалювальний батареї залежить від площі опалювального приміщення. Тому при покупці краще звернутися до фахівця. На завершальному пункті роботи з комунікаціями, потрібно вирівняти підлогу закрити всі штроби і при необхідності зробити гідроізоляцію. Потім зробити короба, можна встановити люк "невидимку під кахель" згідно розмірів розкладки кахлю. Потім стіни і підлогу облицьовуються кахельною плиткою. Ванну можна встановлювати після облицювання стін, але ефективніше, коли кахель знаходить на борту ванною. Останній крок - монтаж стелі, роблять металевий рейковий або пластиковий, або натяжна, якщо гіпсокартоном, то робити треба до облицювання кахлем. Потім встановлюються всі сантехнічні прилади і вішаються аксесуари.

Крок 4. Електропроводка

Потрібно прибрати старі дроти, а для цього - убезпечити роботу. Допоможуть вимикачі на автоматиці. Нову проводку треба протягнути до майбутніх електроточки. При цьому спорудити для проводів штроби - поглиблення в стіні приблизно на 2 см., Зроблені за допомогою штробреза або УШМ (болгарка). Перевіривши роботу нової мережі, потрібно дроти ізолювати, укласти в посадочні коробки в тих точках, де будуть змонтовані розетки і вимикачі. З метою безпеки на групи для санвузлів і приладів споживають воду, поставити диф автомат або узо. Установка розеток і вимикачів проводиться після обробки стін.

Крок 5. Грунтовка. шпаклівка

Щоб приступити до штукатурних робіт, треба підготувати поверхню стін. Її звільняють від старого покриття, і тільки потім грунтують, потім штукатурять. Потім знову грунтують і накладають перший шар шпаклівки. Черга другого шару прийде, коли висохне перший. Залежно від підготовки стін для фінішного покриття, видів шпаклівки кілька.

Зовнішні кути ж кімнат вирівнюють металевими куточками, їх ще називають углозащітним профілем. Після того як стіни пройдуть етап шпаклівки - їх шліфують.

Copyright © . All Rights Reserved